Ruszyła V Edycja Programu Insta.Ling dla Szkół
wtorek, 22 września 2015 07:21

altRuszyła V Edycja Programu Insta.Ling dla Szkół


W związku tym, iż program instaling cieszył  sie dużą popularnością w zeszłym semestrze uczniowie naszej szkoły zostali zgłoszeni  do udziału w tym programie po raz kolejny. Już od początku września pracują nad poznawaniem i utrwalaniem słownictwa z języka angielskiego.


Uczniowie uzyskujący wysokie wyniki w pracy z systemem mają szansę na comiesięczną bardzo dobrą ocenę z języka angielskiego.

Wszystkich uczniów, którzy chcieliby dołączyć w tym semestrze do grupy "Instalingowców", prosimy o zgłoszenie się do p. Angeliki Chuchro i p. Ilony Moszczowskiej po odbiór loginów i haseł do swoich kont.

 

Insta.Ling jest stroną www do nauki słówek z języków obcych. Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców.


Szczegóły na stronie programu: https://instaling.pl/