Szczypiornistki z Żarnowca w Final Four JLPR
piątek, 27 marca 2015 21:51

alt Uczennice Gimnazjum w Żarnowcu, podobnie jak w poprzednich latach, rywalizują w Jurajskiej Lidze Piłki Ręcznej. W roku szkolnym 2014/2015 uczestnicy ligi zostali podzieleni na dwie grupy, po 4 zespoły. Gimnazjum w Żarnowcu w wyniku losowania zostali przydzieleni następujący rywale: Gimnazjum nr 2 w Zawierciu, Gimnazjum w Porębie oraz Gimnazjum w Kroczycach.

Dnia 27.03.2015 odbyły sie ostatnie mecze eliminacyjne do Final Four. Szczypiornistki z Żarnowca musiały zmierzyć się w tym dniu z drużyną z Poręby. Był to decydujący mecz. Nasze zawodniczki musiały wygrać lub zremisować mecz, aby zakwalifikować się do finału. 

Po zaciętej i wyrównanej walce nasza drużyna zremisowała 2:2 z Porębą. Dzięki temu wynikowi dziewczyny zajeły ostatecznie 2 miejsce w grupie i awansowały do Final Four, który odbędzię się w Zawierciu w dniach 24 kwietnia oraz 8 maja br. 

Życzymy powodzenia naszym szczypiornistkom i trzymamy kciuki w dalszych zmaganiach.


Skład drużyny: Iwona Pustułka, Natalia Szwej, Karolina Słaboń, Gabriela Nocuń, Aleksandra Małoszewska, Justyna Koźlicka, Aleksandra Scelina, Monika Krupa, Katarzyna Bajor, Martyna Nocuń, Izabela Nocuń, Justyna Dąbrowska, Anita Pustułka, Izabela Czech, Magdalena Nocoń, Aleksandra Pilniak, Oliwia Szasta, Paulina Pałka. 


Wiecej informacji w zakładce Jurajska Ligi Piłki Ręcznej.