Sztandar dla Gimnazjum w Żarnowcu
Dodany przez Iwona Karoń   
poniedziałek, 26 października 2009 17:57

30 października cała społeczność szkolna obchodzić będzie wielką  uroczystość. W tym dniu chcemy oddać hołd naszemu patronowi,  Janowi Pawłowi II i wraz ze Szkołą Podstawową poświęcić sztandary z wizerunkiem naszego duchowego przewodnika. Dlatego też prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie naszego przedsięwzięcia. Będziemy wdzięczni za każdy grosz ofiarowany na ten szczytny cel. Wszystkim sponsorom, sympatykom naszej szkoły z góry serdecznie dziękujemy. Pieniądze można wpłacać na konto Rady Rodziców działającej przy gimnazjum.

BS Wolbrom/o Żarnowiec 38 8450 0005 0010 0152 8505 0001

Z dopiskiem: „Sztandar dla Gimnazjum”

Centralnym punktem uroczystości poświęcenia i przekazania obu szkołom sztandarów w dniu 30 października będzie Msza św. pod przewodnictwem Ks. Bpa Mariana Florczyka w kościele parafialnym w Żarnowcu o godz. 11.00., na którą wszystkich serdecznie zapraszamy.

 
Sznurówka na torcie urodzinowym
Dodany przez Miłosz Dyszkiewicz   
czwartek, 22 października 2009 13:01

Już od dziś na naszej stronie internetowej w dziale "Gazeta Szkolna", można pobrac najnowszy numer "Sznurówki". Jest to jubileuszowe wydanie naszej gazetki, która ukazuje się już  od 10-ciu lat. Pierwszy numer został przedrukowany jeszcze w poprzednim Wieku bo w grudniu 1999 roku z inicjatywy obecnej dyrektor szkoły Iwony Karoń. 


Redaktorom, osobom współpracującym oraz opiekunowi gazety, życzymy na kolejną dekadę, a może i na jeszcze dłużej, połamania piór!

 
Wracamy!
poniedziałek, 19 października 2009 20:48

wtyczkaPo krótkiej przerwie spowodowanej problemami technicznymi, strona internetowa naszej szkoły www.gimzarnowiec.pl znów działa! Ponownie rodzice uczniów jak i sami uczniowie Gimnazjum Publicznego w Żarnowcu będą mogli śledzic najnowsze informacje dotyczące naszej szkoły.

 
<< Początek < Poprzednia 61 62 Następna > Ostatnie >>

Strona 62 z 62