17 - 19 czerwca WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO
poniedziałek, 29 czerwca 2015 13:58


 
12 czerwca Turniej Finałowy Jurajskiej Ligi Siatkówki Dziewcząt
poniedziałek, 29 czerwca 2015 13:57

alt

Nasze gimnazjum po raz kolejny  było organizatorem Turnieju Finałowego JLS, tym razem w kategorii dziewcząt. Przywilej organizacji tego turnieju przypada w udziale drużynie, która w całorocznych rozgrywkach uplasowała się na pierwszym miejscu, a taką własnie pozycję wywalczyły nasze siatkarki. W klasyfikacji generalnej nasze gimnazjum zajęło 3. miejsce. 12 czerwca dziewczęta z Żarnowca, Pilicy, Włodowic i Poręby rozegrały 4 mecze, które spowodowały sporo zamieszania w kategorii dziewcząt. Ostatecznie nasza reprezentacja uplasowała się na trzeciej pozycji, drugie miejsce zajęła drużyna z Poręby, a pierwsze siatkarki z Włodowic. Dziewczęta z Pilicy zakończyły ten sezon na czwartej pozycji. Wszystkie drużyny otrzymały Puchary Wójta Gminy Żarnoowiec, a trzy najlepsze udekorowane zostały złotymi, srebrnymi i brązowymi medalami. 

 
1 - 3 czerwca WYCIECZKA DO PRAGI
poniedziałek, 29 czerwca 2015 13:55


 
29 maja 2015 - Dzień Dziecka/Dzień Sportu w naszym Gimnazjum
wtorek, 26 maja 2015 11:11

altZ okazji Dnia Dziecka składam wszyskim uczniom serdeczne życzenia. Niech nigdy, ani teraz, ani w dorosłym życiu, nie opuszcza Was dziecięca fantazja, szczerość, ciekawość świata i radość. 

                                                                                        Dyrektor Gimnazjum

Planowany na 2 czerwca dzień wolny od zajęć dydaktycznych na prośbę uczniów przeniesiony został na piątek 29 maja. W tym dniu przychodzimy do szkoły bez książek i zeszytów, ale pamiętamy o odpowiednim stroju sportowym. Zapraszamy do rywalizacji sportowej w nastepujących konkurencjach:

Turniej piłki siatkowej dziewcząt – opiekunowie: pani Łucja Grabowska, pan Tomasz Lewandowski (sala gimnastyczna, hala ZS RCKU)

Turniej piłki nożnej chłopców – opiekun: pan Miłosz Dyszkiewicz (zewnętrzne boisko szkolne)

Skok w dal - opiekunowie: pani Dorota Maj, pani Marta Kamińska (skocznia)

Konkurs rzutów do kosza - opiekunowie: pani Daria Węglarz, pani Dorota Barczyk (zewnętrzne boisko szkolne)

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 5 z 62